Tuzla Adak Kurbanlık Satış

Tuzla Adak Kurbanlık Satış

Tuzla Adak Kurbanlık Satış

EYMEN ADAK

Adaklık Kurban – Akika

Kurbanlık Koç – Koyun

Kurbanlık Keçi – Oğlak

İLETİŞİM

0530 852 30 82

Tuzla Adak Satış

Tuzla Bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Tuzla Adak Satış

Adak kurban fiyatları konusunda değerli müşterilerimizi üzmüyoruz. Her bütçe için uygun adaklık kurban elimizde bulunduruyoruz. Adak satışımız yedi yirmi dört her gün devam etmektedir. Online olarak satış yapmaktyız. Bizi istediğiniz her saat çekinmeden araybilirsiniz. Bize 0530 852 30 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Kurbanlık kesimleri islami usullere uygun şekilde kesilmekte ve müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışı uygulanmaktadır. Kurbanlık koyununuz yada adaklık koçunuz kesilirken siz izleyebilirsiniz. Kesimhanelerimizde gözlerinizle kesime bakabilirsiniz. Dilerseniz siz ikram edilen çay yada kahveyinizi içerken biz adaklığınızı 5 dakika içerisinde kesmiş oluruz. Siz rahtınıza bakın biz bu işi hallederiz.

Anadolu yakasının en ucuz adak kurban satış ve kesim yeriyiz. Kurbanlık alımlarınız eğer birden çok ise toplu adaklık alımlarınız için telefon numaramızdan bizimle irtibata geçerek ugyun fiyat bilgisi alabilirsiniz. Adaklık fiyatını ucuza getirebilirsiniz. Kasaplara toplu kurbanlık satışımız bulunur. Tuzla adak koç kurbanlık satış noktası İstanbul’un tüm semtlerinde ve Türkiye geneline adaklık satış hizmeti vermektedir. Fiyat konusunda irtibata geçebilirisiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Adak kurban bizden alınır

.

İLETİŞİM

0530 852 30 82