Kurtköy Adak Kurbanlık

Kurtköy Adak Kurbanlık

Kurtköy Adak Kurtköy Kurbanlık islami şekillere uygun olarak hizmet verilmektedir

Kurtköy Adak Kurtköy Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Kurtköy Adak Kurbanlık,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Kurtköy Adak, Kurtköy Kurbanlık, Kurtköy Adak Fiyatları, Kurtköy Koç Koyun Kuzu Keçi; Adak, kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Kurtköy acil adak, Kurtköy acil kurbanlık, Kurtköy adak, Kurtköy adak fiyatları, Kurtköy adak kesim yeri, Kurtköy adaklık koyun, Kurtköy akika adak,

Kurtköy en ucuz adak, Kurtköy en uygun kurbanlık, Kurtköy En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Kurtköy kurbanlık, Kurtköy Kurbanlık Keçi, Kurtköy kurbanlık koç,

Kurtköy kurbanlık koyun, Kurtköy kurbanlık kuzu, Kurtköy ucuz adak, Kurtköy ucuz kurbanlık